Bývalí veľvyslanci

2020/9/24
Dátum príchodu Meno
   
11. marec 2016 J. E. p. Jun Shimmi, mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Japonska v SR
11. október 2013 J. E. p. Akio Egawa, mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Japonska v SR
1. september 2011 J. E. p. Akira Takamatsu, mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Japonska v SR
11. november 2008 J. E. p. Yoshio Nomoto, mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Japonska v SR
6. september 2005 J. E. p. Makoto Washizu, mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Japonska v SR
12. apríl 2002 J. E. p. Toyojiro Soejima, mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Japonska v SR
   
január 2002 Otvorenie Veľvyslanectva Japonska v SR